Usługi rachunkowości

biuro rachunkowe warszawa
Nasi pracownicy doskonale wiedzą, że prowadzenie firmy nie jest łatwym zadaniem – przede wszystkim wiąże się z licznymi komplikacjami formalnymi i prawnymi. To samo można powiedzieć o prowadzeniu polityki finansowej i rachunkowości.

Mińsk Mazowiecki i Dębe Wielkie, na szczęście, już znają rozwiązanie!

Firma „B.R.K.DATA” pomaga małym i średnim, a także przedsiębiorstwom rozliczającym się ryczałtowo oraz za pomocą Księgi Przychodów i Rozchodów (KPiR).

Nasze biuro świadczy usługi przede wszystkim w zakresie:

  • pełnej księgowości: prowadzenie ksiąg rachunkowych,
  • prowadzenia ksiąg przychodów i rozchodów,
  • ryczałtu,
  • obsługi kadrowo – płacowej (w tym ZUS),
  • obsługi bankowej (kont bankowych), wykonywania płatności,
  • reprezentowania firmy przed urzędami,
  • przygotowywania sprawozdań finansowych i statystycznych, w tym do NBP,
  • tworzenia i aktualizacji polityki rachunkowości dla firm prowadzących rachunkowość wg Ustawy o Rachunkowości i Międzynarodowych Standardów Rachunkowości
  • oraz innych usług biurowych (np. sporządzania umów)

Terminowość i bezpieczeństwo – to gwarantuje nasze zaangażowanie w rachunkowość każdego Klienta.

Nasze biuro rachunkowe wyróżnia się na tle standardów krajowych najnowszymi technologiami, które stosujemy w pracy i dzięki którym staramy się udogodnić współpracę naszym klientom.

Poprzez współpracę z firmami informatycznymi wdrażamy nowe systemy usprawniające prowadzenie działalności gospodarczej. Dokumenty dzięki temu mogą być bezpośrednio importowane do systemu księgowego.

Umożliwiamy Państwu współpracę zdalną, nawet bez kontaktu twarzą w twarz. Dlatego zapraszamy również przedsiębiorców z Warszawy i okolic do powierzenia nam swojej rachunkowości.

„B.R.K.DATA” – jesteśmy elastyczni względem Klientów, bezwzględni wobec terminów i rozliczeń.

Cennik dopasowujemy do każdej firmy indywidualnie. Po rozpoznaniu prowadzonej działalności, ilości dokumentów itp. dobieramy jak najkorzystniejsze oferty.

Nowym stałym Klientom proponujemy atrakcyjne upusty. Warto przekonać się samemu.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami na miejscu. Z pewnością Państwa firma znajdzie tu to, czego potrzebuje – księgowość na najwyższym poziomie. W Mińsku Mazowieckim i Dębe Wielkim coraz więcej firm z niej korzysta.